Calendar   Kalender

Phone: 011 7521135

Fax: 011 7521135

E-mail: glennies@mweb.co.za

 

 

 

 

Laerskool Glenharvie Combined

School is fun       Skool is pret

To contact us:

Om ons te kontak

Home /  Tuis

About us / Inligting

Kontak ons /  Contact us

Activities / Aktiwiteite

Calendar / Kalender

Academics / Akademie

Pssst Glennies Pssst

Employees / Personeel

Related Links / Skakels

Thursday

- Netball: U/10-U/13 vs Avanté – ho

me.

 

 

 

12 April

Donderdag

- Netbal: O/10-O/13 vs Avanté – tuis.

 

Tuesday

- Rugby  Leaque: Glenharvie vs

  Westgold – home.

- Netball: U/10-U13: Glennies vs Gerrit

  Maritz.

17 April

Dinsdag

- Rugby Liga: Glenharvie vs Westgold –

  tuis.

- Netbal: O/10-O/13: Glennies vs Gerrit

  Maritz.

Wednesday

- Mini-Netball: Glennies vs Venterspost.

 

 

 

18 April

Woensdag

- Mini-Netbal: Glennies vs Venterspost.

Thursday

- Parent meeting: 17:00.

- Netball: U/10-U/13: Glennies vs

  Modderfontein – home.

19 April

Donderdag

- Oueraand: 17:00.

- Netball: O/10-O/13: Glennies vs

  Modderfontein – tuis.

Saturday

- Cub Rugby festival.

 

21 April

Saterdag

- Welpie Rugby fees.

 

 

Tuesday

- Rugby League: Millenium vs

  Glenharvie – home.

- Netball: U/10-U/13: Glennies vs RPS -

  home.

24 April

Dinsdag

- Rugby Liga: Millenium vs

  Glenharvie – tuis.

- Netbal: O/10-O/13: Glennies vs RPS -

  tuis.

Wednesday

- Mini-Netball: Glennies vs Venterspost -

  home.

25 April

Woensdag

- Mini-Netbal: Glennies vs Venterspost

  tuis.

 

Thursday

- PS: Rugby League: Gerrit Maritz vs

  Glenharvie – away.

 

 

 

03 May

Donderdag

- LS: Rugby Liga: Gerrit Maritz vs

  Glenharvie – weg.

Saturday

- PS: Fast 5 & 7’s Rugby at Alma Mater

  (U/14 – U/19).

05 May

Saterdag

- LS: Fast 5 & 7’s Rugby te Alma Mater

  (O/14 – O/19).

 

Tuesday

- PS: Rugby League: Glenharvie vs

  Nooitgedacht – home.

- Netball: U/10-U/13: Glennies vs Westgold.

08 May

Dinsdag

- LS: Rugby Liga: Glenharvie vs

  Nooitgedacht – tuis.

 

- Netbal: O/10-O/13: Glennies vs Westgold.

Wednesday

- Mini-Netball: Glennies vs  Avanté – home.

 

09 May

Woensdag

- Mini-Netbal: Glennies vs  Avanté – tuis.

 

 

Tuesday

- PS: Rugby League: Glenharvie vs

  Modderfontein – away.

15 May

Dinsdag

- LS: Rugby Liga: Glenharvie vs

  Modderfontein – weg.

Wednesday

- Mini-Netball:  Glennies vs RAM.

 

 

 

16 May

Woensdag

- Mini-Netbal:  Glennies vs RAM.

19

Tuesday

- PS: Rugby League: Glenharvie vs

  Curro-Krugersdorp – away.

 

22 May

Dinsdag

- PS: Rugby League: Glenharvie vs

  Curro-Krugersdorp – weg.

 

Tuesday

- PS: Rugby League: Glenharvie vs

  Bekker – home.

29 May

Dinsdag

- LS: Rugby Liga: Glenharvie vs

  Bekker – tuis.

 

Thursday

- Exam: Gr 4-5: English FAL & HL (P2).

- Exam: Gr 6: English FAL Common Exam;

                       English HL (P2).

- Exam: Gr 7: Natural Sciences & Life

                      Orientation.

07 June

Donderdag

- Eksamen: Gr 4-5: English FAL & HL (V2).

- Eksamen: Gr 6: English FAL ‘Common

                   Exam’: English HL (V2).

- Eksamen: Gr 7: Natuurwetenskappe & Life

                    Orientation.

Friday

- Exam: Gr 4-6: Afrikaans FAL & HT.

             Social Sciences & Geography

- Exam: Gr 7: English FAL & HL (P2) &

              Technology.

08 June

Vrydag

- Eksamen: Gr 4-6: Afrikaans FAL & HT.

                   Sosialewetenskap & Geografie.

- Eksamen: Gr 7: English FAL & HL (V2) &

                   Tegnologie.

 

Monday

- Exam: Gr 4-5: Mathematics.

- Exam: Gr 6: Mathematics Common Exam.

- Exam: Gr 7: Mathematics & Afr FAL / HT.

 

11 June

Maandag

- Eksamen: Gr 4-5: Wiskunde.

- Eksamen: Gr 6: Wiskunde ‘Common Exam’.

- Eksamen: Gr 7: Wiskunde & Afr FAL / HT.

Tuesday

- Exam: Gr 4-6: Social Sciences & History.

- Exam: Gr 7: Creative Arts; Social Sciences

 

                                                     & History.

 

12 June

Dinsdag

- Eksamen: Gr 4-6: Sosialewetenskap &

                   Geskiedenis

- Eksamen: Gr 7: Kreatiewe Kuns; Sosiale-

                     Wetenskap & Geskiedenis.

 

Wednesday

- Exam: Gr 4-5: NS; Tech & PSW.

- Exam: Gr 6: Natural Sciences & Technology

             Common Exam & PSW.

- Exam: Gr 7: EMS /EBW; SS & Geogrqphy.

 

13 June

Woensdag

- Eksamen: Gr 4-5: NW; Tegnologie & PSW.

- Eksamen: Gr 6: NW; Tegnologie

                  Common Exam & PSW.

- Eksamen: Gr 7: EMS/EBW; SW & Geografie.

Thursday

- Governing Body meeting.

14 June

Donderdag

- Beheerliggaamvergadering.

Friday

SCHOOL  CLOSES

SCHOOL  OPENS:  Tuesday,  17 July 2018

22 June

Vrydag

SKOOL  SLUIT

SKOOL  OPEN:  Dinsdag,  17 Julie 2018